NTSO’DA 2023 YILI SON MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

22/12/2023


NTSO’DA 2023 YILI SON MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2023 yılının son olağan toplantısı, NTSO Meclis Salonu'nda düzenlendi.

Toplantıya NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, NTSO Meclis Başkanı Mehmet Ali Öbekli, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri,  Disiplin Kurulu Üyeleri ile Genç ve Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan NTSO Meclis Başkanı Mehmet Ali Öbekli,  “2023 yılında Meclisimiz, şehrimize ve ülkemize yararlı çalışmalara imza attı. Bu nedenle Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Parmaksız’a, değerli Yönetim Kurulu Üyelerimiz’e ve siz kıymetli Meclis Üyelerimiz’e ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 2024 yılında yine birlik ve beraberlik içinde, önemli faaliyetler gerçekleştireceğiz. 2024’ün size, sevdiklerinize, şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur getirmesini diliyorum.” dedi.

NTSO Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ise konuşmasında, 2023 yılında Odamız tarafından gerçekleştirilen faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi verdi. 2023 yılı bütçesi ve 2024 tahmini bütçesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Parmaksız ayrıca, NTSO’ nun devam eden ve Nevşehir’in ekonomisine yön verecek Nevşehir Kozaklı Tarıma Dayalı İhtisas OSB, Nevşehir Avanos Kapadokya Organize Sanayi Bölgesi ile Boğaz-Karacaören Karayolu Kenarı Planlaması Projesinde gelinen nokta ve gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin ayrıntılı bilgi verdi. Parmaksız son olarak, 2024 yılının Odamıza, İlimize ve Ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni etti.