KOSGEB BAŞKANI AHMET SERDAR İBRAHİMCİOĞLU’NDAN ODAMIZA ZİYARET

29/12/2023

KOSGEB BAŞKANI AHMET SERDAR İBRAHİMCİOĞLU'NDAN ODAMİZA ZİYARET

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Başkanı Ahmet Serdar İbrahimcioğlu ve Nevşehir İl Müdürü Ali Usta, Odamız (NTSO) Meclis Başkanı M. Ali Öbekli'yi makamında ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M. Ali Öbekli, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Habil Uluer, Meclis Başkan Yardımcıları Ali Akkoç, Necdet Civelek, Meclis Katip Üyesi Mustafa Şen, Genel Sekreter Av. İbrahim Akgür ile bir araya gelen KOSGEB Başkanı, şehir ve bölgesel ekonomik durum hakkında istişarelerde bulunarak sanayicilerin ve iş dünyasının talep ve beklentileri hakkında bilgi aldı.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Meclis Başkanı M. Ali Öbekli; “KOSGEB, en önemli ortaklarımızdan biridir. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı, işletmelerin rekabet gücünü artırma, inovasyonu teşvik etme ve sürdürülebilir büyümeyi destekleme adına önemli bir rol oynamaktadır. dedi.

İbrahimcioğlu ise, “KOSGEB olarak her zaman sizlerin yanındayız. İşletmelerinize fayda sağlayacak desteklerinizi sürdüreceğiz. Sizlerden gelen taleplerle uyumlu bir yol haritası çizerek ilerlemek her zaman bizim için önemli” diye konuştu.

Sanayicilerden gelen talep ve beklentiler hakkında bilgiler paylaşan Öbekli, ziyaretlerinden dolayı KOSGEB heyetine teşekkür etti.