Başkanın Mesajı


 

Değerli Üyelerim,

Malumunuz olduğu üzere çağımız artık iletişim ve hız çağı , bilgiyi elinde bulundurmak bir güç ama bunu paylaşmak özellikle zamanında paylaşmak daha da bir önem arz eder oldu, artık hepimizin elinde bulundurduğu akıllı telefonlarımız sayesinde dünyanın her yerinde istediğimiz bilgiye ulaşır olduk.

Bunun farkında olan Odamız Yönetim Kurulu sizlere ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgiyi zamanında öğrenebilmeniz için internet sitemizi baştan yenilemiş ve üyelere daha fazla dokunmanın , onlardan daha fazla geri bildirim almanın gayesini güderek bütün alt yapısını kökten değiştirmiştir.

Meslek komite üyelerimize sektörel sorunlarınızı anında iletebilmeniz için yeni iletişim kutuları, bana ve yönetim kurulumuza istek ve şikayetlerinizi iletebilmeniz mesaj yerleri ekledik, faaliyetlerimizden daha etkin bir şekilde haberdar olmanız için faaliyet takvimimizi ve bilgilerimi güncelle kısmından sizlere daha hızlı ulaşmamız için yeni güncelleme sistemleri geliştirdik.

Hibe ve desteklerden daha fazla faydalanmanız için yol gösterici yayınlarımızla , yatırımcıyı yönlendirici bilgilerimizle her türlü teknik desteği bulabileceğiniz sitemiz, ayrıca odamıza gelmeden bir çok bilgi ve belgeyi almanızda da kolaylık sağlayacaktır.

Ayrıca sizlerden gelecek her türlü bilgiyi değerlendirdiğimizi bilmenizi istiyor, sitemizi yalnızca haberlerimizi ve duyurularımızı okumak için değil, her türlü çalışmalarımızda bizlere yön vermek amaçlıda kullanmanızı rica ediyorum.

Sitemiz hakkında olmasını istediğiniz , eksik gördüğünüz yerlerde bizlere geri dönüş yapmanızı bekliyor,

Hayırlı işler , bol kazançlar diliyorum.