NTSO Haberler
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Nefes Kredisi’ne dair yeni açıklamalarda bulundu. Parmaksız açıklamasında:
Odamıza Nevşehir Valiliğinden iletilen yazı ile fırın, oto lastik tamircileri, bitki koruma ürünleri bayileri, ticari taksi, eczaneler ile akaryakıt ve LPG istasyonlarının çalışma listeleri ekte gönderilmiştir.
Yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı süresince Koronavirüs (Covid-19) salgınının halk sağlığı açısından oluşturulabileceği riskleri yönetebilmek adına Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun önerisi üzerine yayınlanan İçişleri Bakanlığımızın 19.05.2020 Tarih ve 8978
Covid 19 tedbirleri kapsamında Nevsehir Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı video konferans sistemi ile gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve Meclis Başkanı Seyit İnce ‘nin yanısıra birçok meclis üyesinin kat
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı yayınladığı mesaj ile kutladı.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından tanıtımı yapılan Nefes Kredisi hakkında açıklamalarda bulundu. Parmaksız:
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız “Küçük İşletme Can Suyu Kredisi” ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız; 100'üncü yılında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı yayınladı.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız yaptığı açıklamada; “Cumhurbaşkanımızın da işaret ettiği gibi, bizler de iş dünyası olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. İş dünyamızın sorunlarına çözüm bulmaya ve öneri
NTSO ve NTB Tarafından Nevşehir Belediyesi Aracılığıyla 400 Aileye Alışveriş Çeki Dağıtıldı
İLETİŞİM
0(384) 213 10 36
ÇAĞRI MERKEZİ
Adres:
Musapaşa Mh, 50200 Nevşehir Merkez/Nevşehir
Faks:
0(384) 213 23 85