NTSO Haberler
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası konusunda önemli avantajlar sağlayacak bir anlaşmaya imza attı.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası konusunda önemli avantajlar sağlayacak bir anlaşmaya imza attı.
İrandaki Jahan Parsian International Investment Company tarafından Türkiye-İran Uluslararası Yatırım Fırsatları, Ticari ve Sanayi İşbirliği Tanıtım Konferansının düzenleneceği bildirilmektedir.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri İsmail Hakkı Aydoğan yaptığı açıklamada 30 Aralık 2013 tarihinden bu yana  K Belgeleri ile ilgili iş ve işlemlerin yapılamadığını söyledi.
Türkiye İstatistik Kurumu (TüİK)   Nevşehir Bölge Müdürü üzeyir Karakuş yazılı bir açıklama yaparak bugüne kadar işyerlerine yapılan kurum araştırmalarıyla ilgili anket forumlarının bundan sonra sad
Güney Afrika Cumhuriyetinin KwaZulu Natal Bölgesinin ticaret ve yatırım tanıtım ajansı İstanbulda Türk işadamları ile görüşmeler gerçekleştirmeyi planlamaktadır. 
Fransa Cumhurbaşkanının resmi Türkiye ziyareti kapsamında, TOBB ve DEİK işbirliğiyle 28 Ocak 2014 İstanbulda “Türk – Fransız İş Forumu” düzenlenecektir.
ülkemiz, “Uluslararası Ticari İşlerde Yabancı Kamu Görevlilerine Rüşvetin önlenmesi Sözleşmesi” kapsamında, yabancı kamu görevlilerine rüşvet verilmesinin önlenmesi konusunda uluslararası düzeyde ta
TEKNOBİMS´DEN KAN BAĞIŞI 2014-01-21 16:29:52
Tekno Bims  hizmet binasında kurulan kan bağışı standında  Firma   personelinden yaklaşık 30 kişi kan bağışında bulundu.  
Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Kırşehir Şeker Fabrikasından Odamıza gönderilen bir yazıda 2014 Ocak ve Şubat ayları içerisinde yapacakları hizmet ve mal alım ihalelerine ilişkin bilgilerine yer verilmektedir. Yazıda, gerçek
İLETİŞİM
0(384) 213 10 36
ÇAĞRI MERKEZİ
Adres:
Musapaşa Mh, 50200 Nevşehir Merkez/Nevşehir
Faks:
0(384) 213 23 85