PÜSİAD YÖNETİMİNDEN BAŞKAN PARMAKSIZ’A ZİYARET

PÜSİAD YÖNETİMİNDEN BAŞKAN PARMAKSIZ’A ZİYARET

Patates Üreticileri, Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (PÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Birol Güney ve Yönetim Kurulu Üyeleri Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurlu Başkanı M. Arif Parmaksız’a nezaket ziyaretlerinde bulundu.

Patates Üreticileri, Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (PÜSİAD) Başkanı Birol Güney ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurlu Başkanı M. Arif Parmaksız’ı ziyaret ederek, Patates konulu sektörel sorun ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Ziyarette dernek amaç ve hedefleri hakkında bilgilendirmelerde bulunan PÜSİAD Başkanı Birol Güney; “Türkiye genelinde patates üreten üreticilerimizi, sanayicilerimizi ve iş insanlarını bir araya getirerek kurduğumuz derneğimizde çalışmalarımıza ziyaretlerimizle başladık. Derneğimiz, kendi alanında Türkiye'de ilk defa kurulmuş olup, Nevşehir dışında patates üreten diğer illerden de üyelerimiz bulunuyor. Bizim PÜSİAD derneği olarak amacımız, patates üreticilerimizi bir araya getirerek, sektörde güç birliği sağlamak ve her türlü sorunlara ilişkin katkıda bulunacak çözümler üretmek olacaktır. " dedi.

Nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurlu Başkanı M. Arif Parmaksız, faaliyetlerine yeni başlayan PÜSİAD’ın sektöre hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak, Yönetim Kurulu Başkanı Güney ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik etti.

İLETİŞİM
0(384) 213 10 36
ÇAĞRI MERKEZİ
Adres:
Musapaşa Mh, 50200 Nevşehir Merkez/Nevşehir
Faks:
0(384) 213 23 85