Facebook English English
Nevşehir

Meksika Devlet Başkanı Enrique Peña Nieto’nun katılımlarıyla Türk- Meksika İş Konseyi Toplantısı, 17 Aralık 2013, İstanbul

Meksika Devlet Başkanı Enrique Peña Nieto, 17 Aralık 2013 tarihinde DEİK/Türk-Meksika İş Konseyi tarafından düzenlenecek Türk-Meksika İş Konseyi Toplantısı’nı onurlandıracaktır.

Türkiye ve Meksika’nın 85 yıllık ikili ilişki tarihine rağmen, Meksika Devlet Başkanı Enrique Peña Nieto Türkiye’ye resmi ziyarette bulunacak olan ilk Meksika Devlet Başkanı’dır. Ziyaret bu yönüyle ikili ilişkilerde bir dönüm noktası olarak addedilmektedir.

Meksika Devlet Başkanı Enrique Peña Nieto’nun katılımlarıyla 17 Aralık 2013 tarihinde saat 10.30’da İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Türk-Meksika İş Konseyi Toplantısı akabinde Meksikalı firmalar ile networking yapma imkanı da sunulacaktır.

Söz konusu toplantıya katılmakla ilgilenen üyelerimizin Odamız DEİK temsilciliğinden edinebilecekleri katılım formunu doldurarak en geç 13 Aralık Cuma günü mesai bitimine kadar DEİK’e (meksika@deik.org.tr) iletmeleri beklenmektedir.

DERGİLERİMİZ