Facebook English English
Nevşehir

4. ANFAS CITY EXPO Şehircilik ve Teknolojileri fuarı

Antalya Expo Center, bünyesinde 17-19 Nisan 2013 tarihleri arasında; 4. ANFAS CITY EXPO Şehircilik ve Teknolojileri fuarı Antalya Expo Center’da organize edilecektir.

Şehircilik ve Teknolojilerine Dair Her Şey Bu Fuarda.

17-19 Nisan 2013 tarihleri arasında 4.sü düzenlenecek olan City Expo’da yerli ve yabancı tüm katılımcılarımız,şehircilik teknolojilerine dair her türlü yeniliği ve ürünü sergileyerek, uygulama örneklerinin sunulacağı, bilgi paylaşımının gerçekleşeceği, tüm yerli, yabancı sektör mensupları ile buluşacakları fuarımıza yoğun bir ilgi ile hazırlanmaktadırlar.

Geçtiğimiz yıl üçüncüsü düzenlenen 12.320 kişi tarafından ziyaret edilen CıtyExpo, Belediye, Vali, Kaymakam, Kamu Kurum ve Kuruluşların başkanları, Başkan Yardımcısı ve birim amirleri, İl Özel İdare Genel Sekreterleri ve Yardımcıları, Satınalma Daire Başkanları ve Müdürleri, DMO Yöneticileri, TC Karayolları yöneticileri, TOFED, Organize Sanayi Bölge Müdürleri ve Yardımcısı fuarımızı ziyaret eden gruplardan bazıları ,2013 yılının ana teması olan ULAŞTIRMA, Bu yıl ana temamız olan ULAŞTIRMA ile ilgili olarak fuar süresince etkinlikler düzenlenerek, belediyelere yönelik paneller düzenlenecektir.

DERGİLERİMİZ