NTSO ile Türkiye Finans arasında protokol imzalandı -
Facebook English English
Nevşehir

NTSO ile Türkiye Finans arasında protokol imzalandı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.arasında, Odamız üyelerine avantajlı komisyon ve uygun kar oranları sunmak amacıyla özel bir protokol imzalandı. Böylelikle Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri Türkiye Finans’ın özel şartlardaki finansman imkanından
yararlanabilecek.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Finans ile protokol imzaladı. Protokol ile Oda üyeleri, Türkiye Finans’ın özel olarak belirlenen avantajlı komisyon ve uygun kar oranlarıyla finansman desteği kullanabilecek.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan imza töreninde Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arif Parmaksız, Meclis Başkanı Seyit İnce, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Öbekli, Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Varol Türkiye Finans Kayseri Bölge Müdürü Seyit Ömer Tümtürk ve Nevşehir Şube Müdürü Hakan Altındal ile bir araya geldi.

Türkiye Finans’ın Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’yla imzaladığı protokol, Nevşehirli işletmeler için önemli ekonomik değer sunacak. Tarım ve turizm sektörleriyle dikkat çeken Nevşehir’de girişimcilere büyük avantaj ve kolaylıklar sağlanacak.

Türkiye Finans, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası üyesi kuruluşlara işletme sermayesi, yatırım ve diğer finansman ihtiyaçları, dış ticaret işlemleri ile diğer tüm bankacılık işlemlerinde avantajlar sunacak. Kurumsal Finansman Desteği işlemlerinde, leasing’de, döviz finansmanlarında özel indirim imkanları sağlayacak. İnternet şubesinden ücretsiz EFT/havale gibi olanaklar sunacak.

Haber Resimleri

DERGİLERİMİZ